KÖRFEZ PETEK TEMİZLEME

Körfez Petek Temizleme hizmetimizle siz de peteklerinizden en yüksek randımanı alabilirsiniz.

Petek temizleme hizmetinde siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz.
Yılların getirdiği tecrübemiz ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımızla Körfez’in her bölgesine petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Petek Temizleme
En son teknolojiyi kullanan cihazlarımız ve uzman personelimizle petek temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Petek temizleme neden yapılır ve neden tesisat ve petekler temizlenmelidir yazımızı mutlaka okuyunuz.

Körfez’de tüm petekelerin yüksek verimle çalışabilmesi için kaliteden ödün vermeden en ekonomik çözümlerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.En son teknolojiyi kullanan cihazlarımız ve uzman personelimizle petek temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışan petekler sayesinde tüm evler sıcak bir yuvaya dönüşüyor. 

Körfez Petek Temizleme Hizmetinde Güvenilir Adres
Enerjiden tasarruf etmek, peteklerinizden maksimum verimi almak ve kombinizin kullanım ömrünü arttırmak istemez misiniz? Körfez petek temizleme hizmetimizden faydalanın ve mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın. Bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve size özel ekonomik teklifler sunmamızı talep edebilirsiniz.

Petek temizleme nasıl yapılır?
Hiç merak etmeyin, kombi petek temizliği esnasında eviniz kirlenmez ve peteklerin sökülmesi gerekmez. Körfez petek temizliği hizmeti veren güvenilir bir şirket olarak çalıştığımız alanı düzenli ve hijyenik bir şekilde tutmak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Temizlik tesisatın içerisindeki suyun tahliye edilmesiyle başlar. Kombi temizleme cihazımız hiçbir şekilde evinizi kirletmeden tek tek peteklerin temizliğini sağlar. Ardından peteklere özel kimyasal sıvı gönderilir ve bu sıvının petek ve tesisat boruları arasında bir süre dolaşımı sağlanarak temizlik sağlanır.

  Özel kimyasal sıvı temizliği tamamladığından tesisattan boşaltılır. Petek temizleme işleminin ardından kombi        çalıştırılarak tek tek tüm peteklerin ısınma durumu kontrol edilir. Bütün petek temizliği işlemi ortalama 2 saat        sürmektedir. Peteklerin kirlilik durumuna göre bu süre artabilmekte ya da azalabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

KPT SERVİS İLE SICACIK YUVALAR...

BLOG YAZILARIMIZ

ISINMAK VE TASARRUF ETMEK İSTİYORSANIZ PETEKLERİNİZİ MUTLAKA TEMİZLETİNİZ.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp