KÖRFEZ KOMBİ BAKIMI

Körfez kombi bakımı, yaz kış ayırt etmeksizin kullandığınız ve ihtiyaç duyduğunuz kombilerinizin rutin bakımlarını sağlamak için servisimiz tarafından verilen bir hizmettir. Evimizin en gerekli unsurlarından olan kombilerimizin uzun ömürlü ve yüksek performanslı olmasını sağlayacak olan bu hizmet ile kombileriniz her sene ilk günkü gibi çalışmaya devam edecektir. Servisimiz, kombi bakımı alanında uzmanlaşmış ekipleri ve firmamız tarafından kullanılmakta olan %100 profesyonel araçları ile en iyi bakımı sağlayabilmektedir. Siz de rutin aralıklarla kombilerinizin bakımını Körfez kombi bakımı hizmeti aracılığı ile sağlatabilirsiniz. Alacağınız kombi bakım hizmeti sonrasında memnuniyet duyacağınızdan da emin olabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı hizmet için firmamızla iletişime geçerek kombi bakım hizmetini bir an önce alabilirsiniz. Kombi bakımının neden yapılır yazımızı mutlaka okuyunuz.

 Körfez kombi bakım hizmeti ile kombilerinizin yenilendiğini görmek istemez miydiniz? Bu hizmet ile kombilerinizin ömrünü uzatmak ve düşük faturalar ile güzel ısınmak istemez miydiniz? Tüm bunları size Körfez KPTS servis verebilmektedir. Peki, servisimiz kombi bakımlarınızı nasıl ve ne şekilde sağlamaktadır? Kombi bakımınızı sağlayacak olan servisimiz talepleriniz üzerine en uygun zaman diliminizde evinize gelerek kombilerinizin bakımını sağlayabilmektedir. Bu işlem alanında uzman çalışanlar ve kombi bakımını sağlayacak olan güçlü, profesyonel cihazlarla sağlanmaktadır. Yapılacak olan kombi bakım işlemleri çok zaman almamakla birlikte herhangi bir tahribata da yol açmayacaktır. Cihazların profesyonel nitelikli olması sebebiyle 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kombi bakımına cihazınızın ısıtma ve su ısıtma performansları kontrol edilerek başlanır. Genleşme tankının havası kontrol edilir. Gerekli ölçüde hava yoksa  1 bar hava basılır. Kombinin yanma odası olarak adlandırılan kısmı sökülür ve detaylıca temizliği yapılır ardından da iyonizasyon  ve ateşleme elektrotları temizlenir. 

Fan motoru sökülür temizlenir. Kombi dönüş filitresi açılır kontrolu yapılarak temizliği sağlanır. Son olarak da kombi genel temizliği yapılırak kombi test edilir ve temizleme işlemi sona erer.

 

  Yapılacak olan kombi bakım işlemleri çok zaman almamakla birlikte herhangi bir tahribata da yol açmayacaktır. Cihazların profesyonel nitelikli olması sebebiyle %100 müşteri memnuniyeti oluşturacağımızdan emin olabilmekteyiz. Kombilerinizin kullanımını bakım sonrasında sağlayabilmeniz mümkün olacağından özel bir zamanı da beklemeniz gerekmez. Siz de kolay, ekonomik ve %100 memnuniyet oluşturacak bu bakım hizmetini tarafımızdan almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

KPT SERVİS İLE SICACIK YUVALAR...

BLOG YAZILARIMIZ

ISINMAK VE TASARRUF ETMEK İSTİYORSANIZ KOMBİ BAKIMLARINIZI MUTLAKA YAPTIRINIZ.

Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp